Тримаємо вигідні ціни + Додаткові знижки до -15% ›
Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Доставка
Payment method
Заповнюючи форму, ви даєте згоду на
обробку персональних даних

Zemits Skin Analysis Pro

Аналізатор шкіри

грн
грн
⭐️Теперь в півтора рази більше екран для надточного аналізу: 15.6 дюймів
⭐️Розширення екрану 20 мегапікселів замість 16 - не пропустить жодну зморшку
⭐️ Всебічний аналіз шкірного покриву по 12 факторам - ступінь зволоженості шкіри, наявність і глибина вугрової висипки, стан текстури шкіри і розширених пор
⭐️ 30 мільйонів клінічних баз даних для точних результатів
⭐️ Всього 15 секунд для аналізу і прогнозу стану шкіри клієнта до 3-5 років вперед
⭐️ Новинка США 2021 року
Zemits Skin Analysis Pro
Тепер ваш аналіз буде ще ефективніше
з оновленим аналізатором
Розширення
20 мегапікселей
Футуристичний дизайн
Великий
екран 15,6
Точний та швидкий аналіз результатів

Zemits Skin Analysis Pro — нові можливості для вашого бізнесу

Інноваційне обладнання, створене для фіксації та відображення стану епітелію до, під час і після косметологічного супроводу. Заснований на штучному інтелекті, апарат візуалізує стан шкіри на основі технологій RGB, UV, PL.

Багаторічні дослідження — ось на чому заснована робота цієї моделі. це:
 • 12 років тестування теорій і гіпотез.
 • 30 мільйонів клінічних баз даних, які зібрано в процесі досліджень.
Використовуючи ці дані, Zemits Skin Analysis Pro всього за 15 секунд здатний проаналізувати обличчя клієнта за 12 основними показниками, в тому числі визначити наявність пігментації, глибину зморшок і стан пор.

Також ця модель здатна скласти індивідуальну програму догляду та навіть спрогнозувати її стан на кілька років вперед за умови правильного і неправильного догляду.

Це незамінний помічник для кожного косметолога, апарат, який допоможе скласти правильний догляд, грунтуючись на глибокий аналіз шкірного покриву різної глибини.

Навіщо потрібен аналізатор шкіри?

Діагностуючи поточний стан шкіри за допомогою Zemits Skin Analysis Pro, косметолог призначає комплексний догляд і косметологічні процедури, грунтуючись на точних фактах, підкріплених особистим досвідом. Таким чином естетист виключає суб'єктивні висновки й можливість помилки. До того ж клієнт, не відходячи від апарату, може показати, яке буде стан шкіри через 3-5 років за умови зазначеного догляду. Що дає клієнтові Zemits Skin Analysis Pro:

 • Комплексне обстеження шкірного покриву на різній глибині
12 найважливіших параметрів шкіри, які не можна оцінити "на око": ступінь зволоженості шкіри, наявність й глибина вугрової висипки, стан текстури шкіри та розширених пор, глибина і стан зморшок, заломів. Також аналізатор фіксує рівень пошкодження УФ-променями й швидкість метаболічних процесів клітин.

 • Фіксація майбутніх результатів при правильному догляді
Клієнт може побачити стан своєї шкіри після косметологічних процедур на екрані. Така зафіксована різниця стимулює людину записатись на процедуру, щоб побачити такий результат в дзеркалі. Це реальна фіксація майбутніх результатів, людина бачить, а не уявляє.

 • Підбір косметичного догляду
Аналізатор шкіри Zemits Skin Analysis Pro фіксує всі показники по типу шкіри та естетичним особливостям. Відштовхуючись від широкої бази знань, апарат підбирає доглядовий комплекс індивідуально.

Рішення купити аналізатор шкіри Zemits Skin Analysis Pro — це відмінна перспектива для розвитку салону краси, адже використання в косметологічній практиці інноваційного аналізатора візуально демонструє клієнтам результати догляду та полегшує підбір догляду для косметолога.

Які показники аналізує Zemits Skin Analysis Pro?

12 окремих звітів дерматологічного стану — це стан епітелію у вигляді зафіксованого звіту. Кожен показник можна розглядати окремо, як і рекомендації з догляду.

 • Спектральна візуалізація пор RGB: аналіз розміру пор на шкірі, що перевищують нормальний розмір з діаметром 0,02-0,05 мм.
 • Спектральна візуалізація вугрів RGB: аналіз темних плям на шкіри круглої форми й кольору темніше нормального.
 • Спектральна візуалізація зморшок RGB: аналіз глибини заломів шкіри і її нерівностей. Стан зморшок можна схарактеризувати краще, якщо відсоток цього показника зростає.
 • Спектральна візуалізація текстури шкіри PL: Це відображення рельєфу, текстури шкірної поверхні, а також передбачення майбутніх вікових змін.
 • Спектральна візуалізація порфірина UV: Секреція шкірного сала й площа розподілу чорних крапок.
 • Пігментація в спектральної візуалізації UV: Це відображення не тільки поточної ситуації пігментації, але і прогнозування майбутніх утворень. Чим темніше, тим гірше результат, значить ці області потребують більшої уваги.
 • УФ зволоження: Наскільки рівень зволоженості дерми відповідає нормі.
 • Чутлива область: Фіксація зональної чутливості шкіри, її схильності до алергічних реакцій. Це може бути як сезонна алергія, так і реакція на косметику зі шкідливими елементами в складі.
 • Коричнева зона: Це зональна фіксація метаболізму клітин, який відповідає за відновлення клітин після косметологічних маніпуляцій. За допомогою аналізу, косметолог може побачити зони уповільненого внутрішньоклітинного обміну речовин.
 • Пошкодження УФ-променями: Пігментація може залягати на різних рівнях шкіри. Вона формується під негативним впливом ультрафіолетового проміння і являє собою пляма. Прилад фіксує глибину залягання і розмір пігментних плям.
 • Старіння шкіри: Показує динаміку розвитку процесу старіння шкіри, за умови, що клієнт нічого не мінятиме в догляді.
 • Поліпшення стану шкіри: Показує дерматологічний сценарій майбутніх 3-5 років за умови використання правильно підібраного догляду.

Відгуки про апарат

Оцінка про використання апарату формується на основі суб'єктивного досвіду клієнту.
Оля
★★★★
18 января 2022
Ответить
Начав работать в косметологической сфере, я решила, что хочу оказывать клиентам максимальный результат. Этот аппарат идеально подходит для такой крутой цели! Мало того что он очень стильный и сразу привлекает внимание, но и реально помогает в работе. Оценивая уровень влажности, участки пигментации (и это только 2 из 12 протоколов) я подбираю качественный уход для любого типа кожи. Спасибо Земитс за такое современное оборудование!
Светлана
★★★★
13 января 2022
Ответить
для полноценной работы любого салона, если он претендует на качество, нужен данный анализатор или аналогичное оборудование. Он за 15 сек может "рассказать", какие проблемы есть с кожей, даже если они еще не проявились, то есть их можно остановить на доклиническом уровне. Быстрый, сверхточный анализ результата, отличная разделительная способность экрана ( 20 мп), подробный анализ на всех уровнях. Достойная инвестиция в мой бизнес.
Алена
★★★★
5 января 2022
Ответить
Анализатор мощнейший. 30 млн клинических баз данных на все случаи жизни. Подробные прогнозы о состоянии кожи, точнейшая визуализация в спектрах RGB, UV и PL. Качество услуг нашего салона стало лучше в несколько раз. ведь теперь мы можем подбирать строго индивидуальный уход на основе мельчайших физиологических особенностей кожи.
Эльмира
★★★★
22 декабря 2021
Ответить
Крупная и дорогая установка, но эта инвестиция полностью себя оправдывает! 12 отчетов по состоянию кожи лица и подробные прогнозы на будущее внешности при разных вариантах ухода, мы очень довольны, купив данный анализатор в салон!

Оля
★★★★
19 июля 2021
Ответить
Начав работать в косметологической сфере, я решила, что хочу оказывать клиентам максимальный результат. Этот аппарат идеально подходит для такой крутой цели! Мало того что он очень стильный и сразу привлекает внимание, но и реально помогает в работе. Оценивая уровень влажности, участки пигментации (и это только 2 из 12 протоколов) я подбираю качественный уход для любого типа кожи. Спасибо Земитс за такое современное оборудование!
Показати більше
Ирина
★★★★
8 июля 2021
Ответить
Главное преимущество для меня - большой экран, главное - правильно настроить контуры обработки, чтобы все лицо захватывало. Процесс очень быстрый, меньше 30 секунд, что удобно для клиента. Он сразу может увидеть прогнозируемое улучшение кожи после правильного ухода. Камера хорошая, очень детальная.
Анна
★★★★
30 июня 2021
Ответить
О нем я давно мечтала, но анализатор Про еще лучше предыдущей версии: более массивный, экран побольше, камера передает качественное изображение, он комфортен в использовании и хорошо вписался в мой интерьер. Спасибо менеджеру Анне за качественную консультацию и внимание!
Написать отзыв
Заполняя форму, вы даете согласие на
обработку персональных данных
Юля Пухкенко
Эксперт по аппаратной косметологии


Дізнайтеся більше про можливості апарату Zemits:
Отримайте детальну консультацію від експерта по косметології.
 • Можливості апарату
 • Області застосування
 • Окупність і ROI
 • Формат навчання Вашого косметолога
 • Гарантійна та післягарантійна підтримка
 • Можливості маркетингової та технічної підтримки

Вам може бути цікаво

Зв'яжіться з нами по телефону:

Зателефонувати нам

(Безкоштовно для всіх операторів)

Графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 20:00
субота з 10:00 до 17:00

Підпишіться на нас:

zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies
Ок, зрозуміло

+38 098 139 82 82
(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Зворотний дзвінок

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Залишити відгук
Заповініть форму

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Безвідсоткова

розстрочка від ZEMITS

З Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення.
Кількість виплат:

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Оплата частинами від ПриватБанк

З Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення

Кількість виплат:

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Розстрочка
від лізингових компаній
З Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення
Количество выплат:

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Сумніваєтеся в ефективності апарату?

Запишіться на безкоштовний Тест-Драйв


 1. Спробуйте процедури на собі
 2. Проведіть процедуру на моделі
 3. Переконайтеся в результаті і ефективності апарату

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Дізнайтеся про можливості розстрочки від Zemits
 • Безвідсоткова розстрочка до 6 міс.
 • Можливість кредитування до 36 міс.
 • Сума кредитування до 500 000 грн.
 • Перший платіж від 0 грн

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Дізнайтеся про можливості розстрочки від Zemits

 • Безвідсоткова розстрочка до 6 міс.
 • Можливість кредитування до 36 міс.
 • Сума кредитування до 500 000 грн.
 • Перший платіж від 0 грн

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Дізнайтеся більше про апарат Zemits

 • Області застосування
 • Окупність і ROI
 • Формат навчання Вашого косметолога
 • Гарантійна і післягарантійна підтримка
 • Можливості маркетингової і технічної підтримки

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Дізнайтеся більше про апарат Zemits

 • Області застосування
 • Окупність і ROI
 • Формат навчання Вашого косметолога
 • Гарантійна і післягарантійна підтримка
 • Можливості маркетингової і технічної підтримки

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Відповісти на коментар

Заповніть форму

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Поскаржитись на відгук

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних