Zemits Skin Analysis Pro
Аналізатор шкіри

грн
грн
★★★★★ 5.0 відгуки

Дивитись технічні характеристики

⭐️Теперь в півтора рази більше екран для надточного аналізу: 15.6 дюймів
⭐️Розширення екрану 20 мегапікселів замість 16 - не пропустить жодну зморшку
⭐️ Всебічний аналіз шкірного покриву по 12 факторам - ступінь зволоженості шкіри, наявність вугрової висипки, стан текстури шкіри і розширених пор
⭐️ 30 мільйонів клінічних баз даних для точних результатів
⭐️ Всього 15 секунд для аналізу і прогнозу стану шкіри клієнта до 3-5 років вперед
⭐️ Новинка США 2021 року
Тільки в липні! Отримайте ПОДАРУНОК на суму від 1 000 грн до 20 000 грн 🎉
до кожного професійного апарату або використайте як додаткову ЗНИЖКУ
Zemits Skin Analysis Pro
Тепер ваш аналіз буде ще ефективніше
з оновленим аналізатором
Розширення
20 мегапікселей
Футуристичний дизайн
Великий
екран 15,6
Точний та швидкий аналіз результатів

Презентація апарату Zemits

Дивіться детальніше про апарат Zemits Skin Analysis Pro

Zemits Skin Analysis Pro — нові можливості для вашого бізнесу

Інноваційне обладнання, створене для фіксації та відображення стану епідермісу до, під час і після косметологічного супроводу. Заснований на штучному інтелекті, апарат візуалізує стан шкіри на основі технологій RGB, UV, PL.

Багаторічні дослідження — ось на чому заснована робота цієї моделі. це:
 • 12 років тестування теорій і гіпотез.
 • 30 мільйонів клінічних баз даних, які зібрано в процесі досліджень.
Використовуючи ці дані, Zemits Skin Analysis Pro всього за 15 секунд здатний проаналізувати обличчя клієнта за 12 основними показниками, в тому числі визначити наявність пігментації і стан пор.

Також ця модель здатна скласти індивідуальну програму догляду та навіть спрогнозувати її стан на кілька років вперед за умови правильного і неправильного догляду.

Це незамінний помічник для кожного косметолога, апарат, який допоможе скласти правильний догляд, грунтуючись на глибокий аналіз шкірного покриву різної глибини.
Приєднуйтесь до Zemits Family Club
Знижки
Бонуси
Подарунки
Відгуки
dr.bryharda_cosmetologis
Дізнатися все про свою шкіру за 15 секунд?🤔

Тепер це можливо у мене , в косметологічному кабінеті!😍
Моя новинка — від бренду Zemits Skin аналізатор шкіри, мій потужний помічник💪🏻
Тепер на консультації ми зможемо за допомогою аналізатора провести аналіз шкіри за 12 характеристиками стану шкіри
💁🏼‍♀️За допомогою апарату я зможу ефективніше підбирати догляд індивідуально для кожного клієнта з урахуванням прогнозу. І візуально демонструвати клієнту прогрес й позитивну динаміку змін стану шкіри в майбутньому.

Тому аналізатор пропонує комплексний підхід👌🏻
Косметолог, Україна
Альона Третяк
Всім привіт! Я сьогодні в компанії Zemits. Я безмежно щаслива познайомитися з цією компанією. Давно обирала собі апарат саме для діагностики шкіри обличчя, тому що це прекрасна допомога як для спеціаліста, так і для пацієнта, щоб побачити глибше проблему зі шкірою обличчя. Дякую компанії, вони надали безкоштовне навчання, гармонійно і лаконічно пояснили про всі апарати, і я вже готова приймати в своїй студії своїх дорогих пацієнтів.
Косметолог - дерматолог, Україна
The Money Making Esthetician™️
Сила передових технологій, які виведуть вашу практику на новий рівень. За допомогою аналізатора шкіри ви можете запропонувати своїм клієнтам персоналізований і комплексний аналіз шкіри, відкриваючи цілий світ можливостей для індивідуальних рішень по догляду за шкірою. Апарат надає точний аналіз шкіри: виявляйте приховані проблеми та дайте клієнтам обгрунтовані рекомендації.Це підвищить потенціал доходу практики.
gama_clinic
ZEMITS - Інноваційне обладнання, створене для фіксації та відображення стану епітелію до, під час і після косметологічного супроводу.
Заснований на штучному інтелекті, апарат візуалізує стан шкіри на основі технологій RGB, UV, PL.

Діагностуючи поточний стан шкіри за допомогою Zemits, косметолог призначає комплексний догляд і косметологічні процедури, грунтуючись на точних фактах.
До того ж клієнт, не відходячи від апарату, може показати, який буде стан шкіри через 3-5 років за умови зазначеного догляду.
клініка краси та здоров'я, Україна
bahar_cosmetologist
ДІАГНОСТИКА ШКІРИ на апараті нового покоління Zemits Skin Analysis ☝🏻
На діагностиці клієнти дізнаються все про їхню шкіру. Це допомогає скласти детальний план лікування та призначити ефективний спосіб догляду за шкірою вдома клієнту✨
косметолог, Чернівці
lashroom_mukachevo
Zemits Skin Analysis System- обладнання для аналізу останнього покоління, яке відображує, фіксує й порівнює стан епітелію до і після терапії. Аналізатор шкіри працює, використовуючи штучний інтелект, який візуалізує стан шкіри на основі технологій RGB, UV, PL.
косметолог, Україна
helenatretyak
Zemits Skin Analysis - інноваційний метод дозволяє нам точно визначити потреби вашої шкіри, виявити проблемні зони і підібрати індивідуальні програми догляду💆‍♀️
Завдяки сучасній технології, ми можемо забезпечити ефективний і персоналізований підхід для досягнення здорової і красивої шкіри☝🏻
косметолог, Україна
Brocard
12 років тестувань, 30 мільйонів клінічних баз даних зібрано в процесі досліджень, тисячі науковців і фахівців, які розробляли цей диво-прилад, що не має аналогів – все для того, аби ви провели 15 найкорисніших секунд для вашої шкіри!
В 2021 році Zemits Skin Analysis System побив всі рекорди і став найбільш популярним аналізатором у США, зараз ми зустрічаємо його в BROCARD!
Мережа магазинів косметики і парфюмерії
США
Віталій
Zemits Ukraine – це надійна компанія з гарним сервісом та відмінними апаратами!

Придбали у цій компанії вже 5 апаратів! Дуже задоволені ціною та якістю!
Від нашого нового помічника Skin Analysis System – у захваті! Тепер, за допомогою цього апарату, можна робити якісніший та докладніший аналіз шкіри! Дякую, Zemits Ukraine!
Lifestyle 24
Нещодавно в магазинах мережі з’явилась унікальна послуга – безкоштовна діагностика шкіри обличчя на інноваційному аналізаторі Zemits Skin Analysis System, робота якого керується штучним інтелектом. Аналізатору потрібно всього 15 секунд, щоб перевірити стан шкіри, визначити її актуальні потреби і згенерувати індивідуальну програму з догляду. Далі експерти BROCARD підберуть потрібні засоби, які дійсно допоможуть мати кращий вигляд і виправдають витрачені на них кошти і зусилля.
Іформаційне видання
Brocard
12 років тестувань, 30 мільйонів клінічних баз даних зібрано в процесі досліджень, тисячі науковців і фахівців, які розробляли цей диво-прилад, що не має аналогів – все для того, аби ви провели 15 найкорисніших секунд для вашої шкіри! В 2021 році Zemits Skin Analysis System побив всі рекорди і став найбільш популярним аналізатором у США, зараз ми зустрічаємо його в BROCARD! У нас одразу 5 причин, чому ви точно будете в захваті!
Мережа магазинів косметики і парфюмерії
Brocard
ШІ в дії: блогери протестували діагностику шкіри в BROCARD Цифрове дзеркало, що домальовує картинку та друкує миттєві фото, створення авторських б'юті-букетів, де кожна квітка уособлює корисні властивості для шкіри, та головне – знайомство з Його Величністю ШІ, який працює на благо краси й вічної молодості! Гідна нагода – круте святкування!
Мережа магазинів косметики і парфюмерії
Brocard
Ніяких здогадок – лише об’єктивна оцінка! Вже за 15 секунд на сенсорному дисплеї виводяться результати за 9 пунктами (рівень зволоження, стан зморшок і заломів, чутливість, швидкість метаболічних процесів, стан пор, наявність та глибина вугрових висипів, пошкодження УФ-променями, текстура шкіри, стан жирності шкіри)
Мережа магазинів косметики і парфюмерії
Vogue
Діагностика на апараті Zemits Skin Analysis System: 15 секунд — стільки триває найшвидша діагностика шкіри. Нині це найшвидша та найякісніша перевірка шкіри, якщо шукаєте свої ідеальні засоби, хочете отримати ґрунтовну консультацію і не маєте часу для постійного відвідування косметолога та дерматолога. У 2021 році Zemits Skin Analysis System став найпопулярнішим аналізатором шкіри у США — до слова, апарат має надзвичайно футуристичний вигляд.

Навіщо потрібен аналізатор шкіри?

Діагностуючи поточний стан шкіри за допомогою Zemits Skin Analysis Pro, косметолог призначає комплексний догляд і косметологічні процедури, грунтуючись на точних фактах, підкріплених особистим досвідом. Таким чином естетист виключає суб'єктивні висновки й можливість помилки. До того ж клієнт, не відходячи від апарату, може показати, яке буде стан шкіри через 3-5 років за умови зазначеного догляду. Що дає клієнтові Zemits Skin Analysis Pro:

 • Комплексне обстеження шкірного покриву на різній глибині
12 найважливіших параметрів шкіри, які не можна оцінити "на око": ступінь зволоженості шкіри, наявність й глибина вугрової висипки, стан текстури шкіри та розширених пор, стан зморшок, заломів. Також аналізатор фіксує рівень пошкодження УФ-променями й швидкість метаболічних процесів клітин.

 • Фіксація майбутніх результатів при правильному догляді
Клієнт може побачити стан своєї шкіри після косметологічних процедур на екрані. Така зафіксована різниця стимулює людину записатись на процедуру, щоб побачити такий результат в дзеркалі. Це реальна фіксація майбутніх результатів, людина бачить, а не уявляє.

 • Підбір косметичного догляду
Аналізатор шкіри Zemits Skin Analysis Pro фіксує всі показники по типу шкіри та естетичним особливостям. Відштовхуючись від широкої бази знань, апарат підбирає доглядовий комплекс індивідуально.

Рішення купити аналізатор шкіри Zemits Skin Analysis Pro — це відмінна перспектива для розвитку салону краси, адже використання в косметологічній практиці інноваційного аналізатора візуально демонструє клієнтам результати догляду та полегшує підбір догляду для косметолога.

Які показники аналізує Zemits Skin Analysis Pro?

12 окремих звітів дерматологічного стану — це стан епідермісу у вигляді зафіксованого звіту. Кожен показник можна розглядати окремо, як і рекомендації з догляду.

 • Спектральна візуалізація пор RGB: аналіз розміру пор на шкірі, що перевищують нормальний розмір з діаметром 0,02-0,05 мм.
 • Спектральна візуалізація вугрів RGB: аналіз темних плям на шкіри круглої форми й кольору темніше нормального.
 • Спектральна візуалізація зморшок RGB: аналіз глибини заломів шкіри і її нерівностей. Стан зморшок можна схарактеризувати краще, якщо відсоток цього показника зростає.
 • Спектральна візуалізація текстури шкіри PL: Це відображення рельєфу, текстури шкірної поверхні, а також передбачення майбутніх вікових змін.
 • Спектральна візуалізація порфірина UV: Секреція шкірного сала й площа розподілу чорних крапок.
 • Пігментація в спектральної візуалізації UV: Це відображення не тільки поточної ситуації пігментації, але і прогнозування майбутніх утворень. Чим темніше, тим гірше результат, значить ці області потребують більшої уваги.
 • УФ зволоження: Наскільки рівень зволоженості дерми відповідає нормі.
 • Чутлива область: Фіксація зональної чутливості шкіри, її схильності до алергічних реакцій. Це може бути як сезонна алергія, так і реакція на косметику зі шкідливими елементами в складі.
 • Коричнева зона: Це зональна фіксація метаболізму клітин, який відповідає за відновлення клітин після косметологічних маніпуляцій. За допомогою аналізу, косметолог може побачити зони уповільненого внутрішньоклітинного обміну речовин.
 • Пошкодження УФ-променями: Пігментація може залягати на різних рівнях шкіри. Вона формується під негативним впливом ультрафіолетового проміння і являє собою пляма. Прилад фіксує глибину залягання і розмір пігментних плям.
 • Старіння шкіри: Показує динаміку розвитку процесу старіння шкіри, за умови, що клієнт нічого не мінятиме в догляді.
 • Поліпшення стану шкіри: Показує дерматологічний сценарій майбутніх 3-5 років за умови використання правильно підібраного догляду.

Відеовідгук апарату Zemits Skin Analysis Pro

Безболісна дія
Вигода для клієнта

Команда_Zemits
Вигода для косметолога

й відсутність реабілітаційного періоду
Приємна розслаблююча процедура
Методика
легка в опануванні та проведенні

Відчутний ефект ліфтингу
і омолодження
Довгостроковий результат
Безпечні маніпули
зручні для косметолога

Можливість
пропрацювати декілька проблем шкіри одночасно
Швидке повернення інвестицій
затребувана процедура

Гарантія 24 місяці
та навчання в подарунок

Економить час
клієнта

Зробіть процедуру ще результативнішою
з косметикою Zemits!
Подивіться, який з них підходить для вашого апарату:
Гель для мікрострумової терапії омолоджуючий
Освітлююча та омолоджуюча сироватка для гідропілінгу
Очищувальна сироватка для гідропілін
Зволожуюча сироватка для гідропілінгу
Відновлювальна
та зміцнювальна сироватка для кисневої мезотерапії
Очищуючий тонік для обличчя для жирної
і проблемної шкіри
Пінка для очищення шкіри
Відновлювальна маска-детокс
з глини
Альгінатна маска для обличчя регенеруюча
Гель холодного гідрування для ультразвукового чистки обличчя
Гель для RF ліфтингу
з гіалуроновою кислотою
Zemits HydroClear
Zemits
HyaTight
Zemits
GloryTight
Zemits
OxyTight
Zemits
HydraAster
Zemits
SalicPure
Zemits
LumiosClear
Zemits
Silkentox
Zemits
Joyfil
Zemits
Openskin
Zemits
Q-Refresh

Відгуки про апарат

Оцінка про використання апарату формується на основі суб'єктивного досвіду клієнту.
Оля
★★★★
18 января 2022
Ответить
Начав работать в косметологической сфере, я решила, что хочу оказывать клиентам максимальный результат. Этот аппарат идеально подходит для такой крутой цели! Мало того что он очень стильный и сразу привлекает внимание, но и реально помогает в работе. Оценивая уровень влажности, участки пигментации (и это только 2 из 12 протоколов) я подбираю качественный уход для любого типа кожи. Спасибо Земитс за такое современное оборудование!
Светлана
★★★★
13 января 2022
Ответить
для полноценной работы любого салона, если он претендует на качество, нужен данный анализатор или аналогичное оборудование. Он за 15 сек может "рассказать", какие проблемы есть с кожей, даже если они еще не проявились, то есть их можно остановить на доклиническом уровне. Быстрый, сверхточный анализ результата, отличная разделительная способность экрана ( 20 мп), подробный анализ на всех уровнях. Достойная инвестиция в мой бизнес.
Алена
★★★★
5 января 2022
Ответить
Анализатор мощнейший. 30 млн клинических баз данных на все случаи жизни. Подробные прогнозы о состоянии кожи, точнейшая визуализация в спектрах RGB, UV и PL. Качество услуг нашего салона стало лучше в несколько раз. ведь теперь мы можем подбирать строго индивидуальный уход на основе мельчайших физиологических особенностей кожи.
Эльмира
★★★★
22 декабря 2021
Ответить
Крупная и дорогая установка, но эта инвестиция полностью себя оправдывает! 12 отчетов по состоянию кожи лица и подробные прогнозы на будущее внешности при разных вариантах ухода, мы очень довольны, купив данный анализатор в салон!
Оля
★★★★
19 июля 2021
Ответить
Начав работать в косметологической сфере, я решила, что хочу оказывать клиентам максимальный результат. Этот аппарат идеально подходит для такой крутой цели! Мало того что он очень стильный и сразу привлекает внимание, но и реально помогает в работе. Оценивая уровень влажности, участки пигментации (и это только 2 из 12 протоколов) я подбираю качественный уход для любого типа кожи. Спасибо Земитс за такое современное оборудование!
Ирина
★★★★
8 июля 2021
Ответить
Главное преимущество для меня - большой экран, главное - правильно настроить контуры обработки, чтобы все лицо захватывало. Процесс очень быстрый, меньше 30 секунд, что удобно для клиента. Он сразу может увидеть прогнозируемое улучшение кожи после правильного ухода. Камера хорошая, очень детальная.
Анна
★★★★
30 июня 2021
Ответить
О нем я давно мечтала, но анализатор Про еще лучше предыдущей версии: более массивный, экран побольше, камера передает качественное изображение, он комфортен в использовании и хорошо вписался в мой интерьер. Спасибо менеджеру Анне за качественную консультацию и внимание!
Юля Пухкенко
Эксперт по аппаратной косметологии


Дізнайтеся більше про можливості апарату Zemits:
Отримайте детальну консультацію від експерта по косметології.
 • Можливості апарату
 • Області застосування
 • Окупність і ROI
 • Формат навчання Вашого косметолога
 • Гарантійна та післягарантійна підтримка
 • Можливості маркетингової та технічної підтримки

Вам може бути цікаво

zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies