Про Zemits

Косметологічний виробник Zemits заснований у 2010 році
Філософія компанії полягає не в створенні просто апарату, але в створенні комплексного бізнес-продукту для косметологів та користувачів б'юті-девайсів. Апарати Zemits мають технологічну унікальність, набір протоколів, сироватки, відео навчання — все, що потрібно для досягнення максимального естетичного результату.
Кожен продукт компанії розробляється в Каліфорнії під керівництвом Chief R&D Officer Ольги Майкиної. Фокус команди розробки спрямований на створення максимально ефективних та легких в керуванні продуктів. Це досягається шляхом впровадження інноваційних технологій в напрямок догляду за обличчям і тілом.

Основними бестселерами бренду є багатофункціональні косметологічні комбайни серії Verstand, Coolrestore, Eau Sante, Hydroluxx.

До групи компаній Zemits входять ще два бренди, на цей час доступні тільки в США

Adonyss Aesthetic Lasers


Бренд лазерних технологій, орієнтований на Сполучені Штати Америки, працює з діодними та фракційним лазерним обладнанням, IPL обладнанням.
Oomnex

Бюджетний, доступний бренд для початківців-косметологів. Відрізняється ефективністю і якістю обладнання. Основна відмінність від Zemits в кінцевому продукті. У Oomnex входить обмежене навчання, маркетингова підтримка, унікальне фінансування, стандартна гарантія.

Головний офіс Zemits Group знаходиться в Сан-Дієго, Каліфорнія, там же знаходиться основний дистрибутивний офіс та команди маркетингу, IT. Основні офіси продажів в США знаходяться в Остіні (Техас) і Маямі (Флорида). Офіси в Польщі (Варшава), Велика Британія (Лондон), Белігії (Верлен), Україні (Київ) - відповідають за продажі в Європі.

Zemits Group — це високотехнологічна, міжнародна косметологічна сім'я. Приєднуйтесь до нашої Zemits Family!
Задоволені клієнти - успішний косметолог
Zemits - це повноцінний робочий інструмент для власників спа-салонів і косметологів для поліпшення і розвитку їх бізнесу. Ідеально збалансована синергія безпечних технологій (для ефективних результатів, яка веде до щасливого і лояльної клієнтури) і глибокого розуміння маркетингу (для успішного розвитку спа-бізнесу, яке веде до стабільного і зростаючого прибутку).
Наша місія
Наша місія полягає в тому, щоб кожен власник спа-салону та естетист досягли успіху у своєму бізнесі, використовуючи обладнання та маркетингову підтримку Zemits.
Стабільність свого бізнесу
Прибуток
Приріст клієнтів
Що Zemits дає своїм користувачам?
Навчання
Разом з обладнанням Zemits ви отримуєте БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ. Наші ліцензовані косметологи проводять індивідуальне навчання на нашому обладнанні для забезпечення високої якості обслуговування для постійних клієнтів. Це неймовірна вигода, тому що:
Детальну друковану інструкцію
Сертифікат про проходження навчання
Протоколи проведення процедур
Крім того, ви отримаєте:
Навчання може бути проведене особисто в нашому шоурумі або через відеочат, тому ваш естетист може отримати доступ до знань, які йому потрібні, незалежно від того, де знаходиться ваш салон. Доступ до записаного відео доступний на весь час користування нашим обладнанням.
Маркетингова підтримка
З кожним апаратом Zemits ви отримаєте безкоштовний план залучення нових клієнтів:
Друковані матеріали для салону
Готові пости для соціальних мереж
Рекомендації по запуску реклами в інтернеті
Стратегія залучення нових клієнтів
Безкоштовний тест-драйв
Zemits - відмінне вкладення в ваш бізнес. Не вірите нам - перевірте самі, записавшись на безкоштовний ТЕСТ-ДРАЙВ апарату в нашому шоурумі.
Навчитесь комбінувати
Відчуєте апарат
Поставите питання експерту
Що вас чекає на тест-драйв:
Ви дізнаєтеся, як комбінувати між собою функції одного апарату або відразу декількох і який результат можна отримати поєднуючи різні методики
Ви зможете задати питання експерту і отримати на них конструктивні відповіді
Ви відчуєте апарат і його ефект від процедури на собі або моделі
Гарантія
Ми розуміємо, що покупка обладнання — справа не проста і ви повинні бути на 100% впевнені, що апарат буде якісним і результативним. Тому команда Zemits дає цілих 2 роки гарантії на обладнання та довічне післягарантійне обслуговування.
Гарантійний ремонт
+38 (063) 621 56 26
Не гарантійний ремонт
+38 (068) 488 61 00
Сервісний центр:
Звертайтеся тільки з питань сервісу з 10-00 до 18-00 пн-чт.
Сертифікати якості
Наявність сертифікатів FDA, CE і СЕС — основна причина зупинити свій вибір на обладнанні Zemits.
Медична сертифікаційна система
Европейский
сертифікат відповідності
FDA (США) - одна з найвпливовіших організацій в світі і найжорсткіша медична сертифікаційна система, яка максимально захищає здоров'я людини.
CE - це Європейський сертифікат відповідності. Дана маркування на товарі підтверджує, що продукція дійсно відповідає всім вимогам Європейського союзу і це підтверджено реальними випробуваннями.
Українский
сертифікат відповідності
Розстрочка
Купуйте новенький апарат в розтермінування. Комфортні платежі без навантаження на бізнес. Навіщо чекати? Заберіть апарат зараз, платіть потім! Ми пропонуємо гнучку систему фінансування під будь-який запит.
1. Оберіть товар
3. Очікуйте на дзвінок
4. Отримуйте доставку
2. Узгодьте умови
Купуючи обладнання в розстрочку - ви тим самим, вклавши менше, зможете негайно користуватися апаратом і вже заробляти на своєму бізнесі!
Віртуальне Демо
Нова, унікальна, абсолютно безкоштовна, але дуже корисна послуга.

Це повний огляд вашого майбутнього апарату в онлайн форматі. Сертифікований тренер Zemits проведе для ваc детальну індивідуальну демонстрацію апарату.
1. Будь-який зручний час у робочі години
3. Будь-який зручний мессенджер просто в телефоні
2. Будь-яке місто
Ви вже з нами?
ZEMITS family - це ідеальне поєднання працьовитості, жаги нового і прагнення до досягнення цілей. Симбіоз різних інтелектів, об'єднаних спільною ідеєю.

Ми — інтернаціональна сім'я. Ми прагнемо створити довгострокові зв'язки з усіма нашими клієнтами та допомогти їм досягнути успіху в спа-бізнесі, неважливо, то новий чи давній досвід. Основа нашої компанії — віра в інноваційні технології та розумний маркетинг, створений для власників спа і фахівців в області естетики.

Глибокі, професійні знання косметологічних технологій, великий маркетинговий досвід, якісне обладнання, а також підтримка клієнтів протягом усього життя — це лише деякі з переваг, які ви отримуєте в Zemits Family Club.

Ми завжди готові йти вперед і продовжувати розвиватися. Долучайтесь до нас розвивати індустрію краси разом!

Зробімо це разом ❤️
zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies