День Народження Zemits — 11 років разом з вами!

День Народження — це особлива дата. Це завжди символ чогось нового, особливо коли це стосується відкриття нової компанії. Це означає, що декілька ентузіастів зібралися разом, щоб втілити мрію в реальність.

У цьому місяці у міжнародної американської компанії Zemits День Народження й сьогодні ми хочемо разом з вами пригадати шлях, який ми пройшли за останні 11 років.

З чого все починалося?

Спочатку з'явилася ідея. Ідея забезпечувати косметологів тим обладнанням, якого вони дійсно потребують. Щоб апарати були одночасно якісні, надійні та доступні. Ідея орієнтуватися не на маркетингові тренди, а на реальні бажання й потреби б'юті-індустрії. Бажання створювати те, що дійсно потрібно.

Головним ідейним натхненником стала Ольга Майкіна, професійний косметолог, яка надалі стала Chief R&D Officer головного офісу в Каліфорнії. Саме під жарким каліфорнійським сонцем, 11 років тому, були створені наші перші апарати.

Але це ще не все!

Так, ми прагнули створити не просто нове обладнання, але справжній бізнес-продукт, який би допомагав бізнесу зростати та розвиватися. До кожного нашого апарату ми вирішили давати безкоштовний комплекс бонусів, який піднімає скілл самого косметолога і залучає нових клієнтів: доступ до закритого маркетинговому порталу, навчання роботі з апаратом під керівництвом досвідченого косметолога, фото й відео матеріали для дистанційного навчання та соцмереж, розширена гарантія на 2 роки, друковані матеріали для салону/кабінету. Всі ці подарунки не тільки полегшують інтеграцію нових послуг в прейскурант, а й формують потужний комплекс для майбутнього розвитку!

Міжнародна команда професіоналів

Перший час ми працювали тільки з косметологами США, саме тут стали бестселерами такі наші апарати як Zemits Hydroluxx, Zemits Eau Sante, Zemits Verstand, Zemits Verstand PRO. У США в Zemits є три офіси.

Через кілька років ми почали розширюватися. Офіси в Польщі, Великобританії, Україні допомогли вийти нам на міжнародний рівень й взаємодіяти з усіма країнами Європи.

Також ми почали масштабуватись. У Zemits Group входять також два бренди: Adonyss Aesthetic Lasers — це професійне лазерне обладнання та Oomnex — бюджетний, доступний бренд для початківців косметологів.

Ми хочемо розділити з вами нашу радість! В честь нашого свята ми даруємо на всі апарати* знижку до -30%. Щоб взяти участь в акції, придбайте свій апарат мрії з 5 по 31 липня. *Крім портативної лінії, косметичної та лазерної ліній

Також раді вам анонсувати новий онлайн-курс з просування свого косметологічного бізнесу від команди маркетологів Zemits "Косметолог Pro: як знайти та утримати клієнтів за допомогою реклами". Кожному, хто купив апарат від 10000грн з 5 по 23 липня курс вартістю 240$ в подарунок! (Доступ до курсу ви отримаєте 23.07.2021).

Нас обирають косметологи всього світу! Все тому що в Zemits Family Club до кожного клієнта ставляться не як просто покупця, але як до друга, близької людини та бізнес-партнеру, в успіху якого зацікавлений кожен. З упевненістю в тому, що рухаємося в правильному напрямку, з вогнем в очах, ми продовжуємо свій шлях разом з вами! 11 років постійного розвитку і вдосконалення — далі більше!

Отримайте знижки на ТОП апарати Zemits


Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Всі товари
zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies