• /
  • /

Чи вигідний зараз косметологічний бізнес в Україні: інтерв'ю з салоном краси Manipula

Всім привіт, ми продовжуємо рубрику спілкування з нашими клієнтами ❤️

Сьогодні в нас інтерв’ю з Наталією Масловською, власницею салону краси Manipula в Запоріжжі.

Наша Zemits Family - це справжні професіонали, яких об'єднує не лише прагнення успіху, але й надзвичайна любов до своєї справи. Справжнє задоволення для Zemits бути бізнес-партнером таких клієнтів і робити все можливе для досягнення нових вершин. Саме тому ми надаємо комплексну підтримку кожному учаснику Zemits Family Club, а також, додаткові знижки і подарунки
— Вітаємо, Наталія, дякуємо, що погодились завітати до нас в блог. Підкажіть, коли ви почали працювати косметологом та відкрили ваш салон?
— Доброго дня. Загалом працювати почала з 2021 року, а власний центр краси відкрила вже в 2022 році, вже під час повномасштабної війни.

— Зрозуміло. Підкажіть, як змінились умови роботи під час війни? Чи зменшилось коло постійних клієнтів і чи з’явились нові?
— На жаль, під час війни 80% клієнтів виїхали з країни, а після відкриття салону я почала клієнтську базу з нуля. На сьогодні всі клієнти нові.
— Це дуже сміливо починати спочатку, тим паче в такі складні часи. В якому векторі ви працюєте: більше процедур для тіла чи для обличчя?
Популярніший напрямок - це корекція фігури, я практик, працюю сама, відстежила комбінації обладнань і тому в мене широкий спектр обладнання - отримую колосальні результати. Також не втрачає актуальність догляд за обличчям й омолодження шкіри обличчя.
— З яких джерел приходить найбільше клієнтів?
— 95% клієнтів приходить по рекомендаціям, коли знайомі клієнтів бачать результати -3,4 розміри чи результати по омолодженню обличчя.
— Це значний відсоток, тобто найкраще працюють саме реальні відгуки й так зване “сарафанне радіо”. А чи запускаєте ви рекламу в соцмережах? Якщо так - то робите ви це самостійно чи користуєтесь послугами таргетолога/smm?
— Соціальні мережі веду сама, мені подобається виставляти “живі відео” в процесі роботи.
Супер, тоді наступне питання, чому саме обрали бренди Zemits/Adonyss для свого салону? З якого апарату починали? Бачимо у вас багато наших апаратів - надзвичайний набір!
— Починала з 2-з апаратів Zemits - це скульптуруючий комбайн PatroPlus і апарат пресотерапії Demeter 2.0. З довірою обрала компанію Zemits завдяки менеджеру Анні, вона консультувала, була на звʼязку зі мною і я впевнено прийняла рішення придбати саме ці апарати. Потім були мрії про високоінтенсивну магнітотерапію від GioStim, це неймовірний, потужний апарат, який доповнив комбінацію протоколів.

Цей апарат до речі не тільки має напрямок на красиве тіло, але також на здоровʼя. Наприклад, відновити м’язи після перелому (реабілітація), зміцнення м’язів малого таза, зменшення зайвого вісцерального жиру.
Наступний кріоліполіз, дуже ефективний, зручний - потрібно менше процедур, щоб отримати видимий результат. Якщо практику правильно комбінувати всі апарати зі схуднення, можна отримати колосальні результати, наприклад, за 5 місяців моя клієнтка схудла на 37 кілограми (була 112 кг зараз 75).

— Жінка - це тендітне і неймовірне створіння, завжди несе любов в красу, кожна хоче гарно виглядати. Тому придбала з останніх це апарат SMAS HIFU ліфтингу Zemits Ultranexx Lite.

Про нього мріяла довгий час. Дуже зручна процедура - всього 1 відвідування дає результат потужної підтяжки.
— Ну і на завершення, що б ви порадили початківцю, який лише починає відкривати свій косметологічний бізнес?
— Зважаючи на ситуацію в країні, я не зупиняюсь, вірю в мир, в планах придбати ще апарати від Zemits. Я дуже люблю своє діло, роботу, люблю своїх клієнтів, багато з них стали моїми друзями. Клієнт йде отримати не тільки результат, але також увагу, турботу від щирого серця.
Я отримую велике задоволення від результатів, спілкування і, обовʼязково, коли людина йде від мене щаслива. Порада одна - любіть свою професію щиро ❤️
Наталія Масловська, власниця салону краси Manipula
Дякуємо вам, Наталія, за інтерв’ю, успіхів в майбутньому і хай вам ваша робота приносить завжди задоволення.

Обожнюємо такі історії, надзвичайно цікаво знайомитись ближче з нашими клієнтами.

Якщо ви ще все вагаєтесь з вибором обладнання - запрошуємо вас на безкоштовний тест-драйв і не забувайте про наші актуальні акції та знижки.

Підписуйтесь на наші соцмережі -

там ви знайдете інформацію про новинки та актуальні акції від Zemits

Наші останні новини:
zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies