• /
  • /

Інноваційна HydroDiamond технологія — перегортаємо сторінку Гідродермабразії: чому вона краща для шкіри й для косметолога?

Тисячі косметологів по всьому світі вже в захваті від цієї новітньої технології очищення обличчя… HydroDiamond™ — закохує естетистів!

Ця унікальна технологія — органічне поєднання найсильніших якостей гідропілінгу та мікродермабразії. Ми об’єднали їх разом і створили нову технологію, яка має лиш переваги.
Сьогодні ми підготували справжній міні-гайд цієї новинки у світі косметології! Розповімо про результати, особливості протоколу, принцип роботи та комплектацію. Ну і звісно, чому косметологи надзвичайно захоплені цією процедурою. Тож почнемо.

HydroDiamond: принцип роботи

Розглянемо спочатку стандартний протокол процедури гідродермабразії. В "класиці" апаратів для гідропілінгу вбудовані декілька колб, через які циркулює рідина: з однієї вона подається на шкіру, в іншу — вона повертається разом із забрудненнями та відмерлими клітинами.

Для процедури потрібна сироватка — приблизно 100 мл для одного клієнта. Тому процедура має високу собівартість. Іноді, в цілях економії, деякі косметологи розбавляють активні сироватки водним розчином. В останньому випадку ефект хімічного пілінгу в рази зменшується.

Ще один момент: в процесі стандартного аквапілінгу, сироватка контактує зі шкірою всього кілька секунд. Поступаючи на поверхню, вона відразу ж затягується вакуумом і не встигає подіяти на повну потужність.
Щодо особливостей стандартної діамантової мікродермабразії — це очищення шкіри абразивною насадкою з діамантовим напиленням. Процес відбувається по сухій шкірі, тому може бути достатньо агресивний для чутливої/вікової шкіри. До того ж в процедурі відсутній підготовчий етап, який розм'якшує ороговілий шар і це також впливає на загальний результат.

Ключова відмінність HydroDiamond™

У технології HydroDiamond™ ключовою відмінністю є спосіб нанесення сироватки: вона наноситься безпосередньо на шкіру, що дозволяє компонентам сироватки діяти довше та ефективніше.
Цей метод забезпечує глибоке проникнення активних інгредієнтів, максимізуючи їхній вплив та покращуючи результати процедури. Крім того, розхід сироватки в процедурі HydroDiamond є дуже економічним – всього 5 мл на одну процедуру, що робить її не тільки ефективною, але й більш доступною.
Чому косметологи люблять
процедуру HydroDiamond™?
⭐️ Високоякісна ексфоліація
⭐️ Низька собівартість витратних матеріалів
⭐️ Найпопулярніша процедура в США
⭐️ Видимі результати

Унікальні насадки HydroDiamond

Але на цьому відмінності технології не закінчуються. До апаратів Zemits Verstand HD та Zemits Dermeluxx ми додали інноваційні насадки подвійного діамантового напилення. Це унікальні насадки, у яких ми зменшили діаметр впливу вакууму в 5 разів. Завдяки цьому, вони впливають делікатно, дозволяючи проводити процедуру в чутливих областях: крила носа, зони куперозу, судинної сітки, Т-зона.
Але шляхом зменшення вакуумного впливу, ми збільшили кількість діамантового абразиву. Так косметолог ефективно знімає ороговілий шар і при цьому глибоко не травмує шкіру. До того ж внаслідок попереднього нанесення сироватки, зчеплення насадки зі шкірою посилюється — а значить посилюється й ефективність процесу.
Косметологу доступні насадки різного рівня абразивності: 100, 150 і 200. Найбільш інтенсивної є 100, з її допомогою можна проводити процедуру по тілу, не тільки по обличчю. 150 — середньої інтенсивності та 200 — найделікатніша, має меншу область вакууму.

Також до апаратів в комплектації йдуть пластикові насадки. Ідеально для клієнтів з чутливою шкірою, для якої абразивна насадка буде дуже інтенсивною. Рифлені насадки виконують ексфоліативну функцію, прибирає забруднення та ороговілі клітини.

Технологія, визнана світом

Zemits продовжує завоювувати визнання в індустрії естетичних процедур завдяки своєму передовому технологічному рішенню - HydroDiamond. У цьому році ця інноваційна процедура очищення обличчя заслужено отримала дві високопрестижні нагороди від видатних видань Dermascope і LNE&Spa's.


Zemits отримав звання "Найкращий апарат для обличчя" і "Найкращий апарат для Гідродермабразії", відзначаючи виняткову ефективність та технологічну перевагу HydroDiamond. Ці нагороди відображають високий стандарт інновацій та якості, які представляє Zemits на ринку естетичних процедур.

HydroDiamond підкорює серця

Ми не дарма назвали її новим словом в апаратних методиках, адже процедура допомагає настільки ефективно й одночасно делікатно очистити шкіру, що вже стала хітом в США. Розширена комплектація, вдосконалений протокол, підвищена ефективність — ось що таке очищення HydroDiamond.
А щоб оцінити можливості та познайомитись з всіма функціям Verstand HD та Dermeluxx запрошуємо вас на безкоштовний ТЕСТ-Драйв. Він може бути у двох форматах: як офлайн в нашому шоурумі, так і онлайн на віртуал демо. В обох форматах ви будете працювати з сертифікованим косметологом Zemits. Віртуал демо — новий формат знайомства з апаратом просто в телефоні з будь-якого месенджера.

ТЕСТ-Драйв і ВІРТУАЛ ДЕМО — унікальна можливість дізнатись про апарат те, чого ви не дізнаєтесь на сайті або від менеджера. Отримайте консультацію від того, хто вже працює на апараті!

⭐️ Заповнюйте форму, щоб записатись⭐️

Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся на

обробку персональних даних

Підписуйтесь на наші соцмережі -

там ви знайдете інформацію про новинки та актуальні акції від Zemits

ТОП апарати Zemits

Наші останні новини:
zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies