Блог укр

Лазерна епіляція VS чоловіки: відповідаємо на 9 головних питань

Лазерна епіляція вже давно не є виключно жіночою процедурою. У сучасному світі як жінки, так і чоловіки з успіхом використовують її для ефективного видалення небажаного волосся. Фактично, в деяких країнах розподіл цільової аудиторії майже рівний між чоловіками та жінками.
Особливо привабливим аспектом лазерної епіляції є її тривалий ефект. Власники густого волосся особливо цінують цю процедуру, оскільки вона дозволяє насолоджуватися гладкою шкірою на довгий час.
Сьогодні ми підготували ТОП 9 відповідей на запитання про лазерну епіляцію для чоловіків. Вони допоможуть вам проконсультувати нових клієнтів та роз'яснити всі необхідні нюанси. Почнемо.

Чи є різниця між чоловічою та жіночою лазерною епіляцією?

Основний принцип лазерного впливу залишається незмінним як у чоловіків, так і у жінок. Світлові промені все ще проникають в волосяні фолікули, діючи на меланін. Меланін перетворює світлову енергію на тепло, що знищує фолікули.

Однак важливо пам'ятати, що лазер може взаємодіяти лише з активними волосками, не впливаючи на "сплячі". Саме тому необхідно пройти курс процедур, кількість яких визначається індивідуально. Проте, існують певні різниці в процесі, пов'язані з чоловічою фізіологією:

 • Корені волосся розташовані глибше.
 • Волосся щільніше, і воно покриває більші площі.
 • Волоски чоловіків є більш жорсткими та швидко відростають.

Саме тому курс процедур для чоловіків може бути тривалішим. Тут значну роль відіграє досвід косметолога та програма, яку він розробляє для кожного клієнта.

Які можливі зони обробки діодним лазером?

Лазерне видалення волосся можна застосовувати на наступних ділянках тіла:

 • Ноги (стегна та щиколотки).
 • Руки та плечі.
 • Живіт і груди.
 • Пахви.
 • Бікіні.
 • Спина.

Лазерний вплив допомагає не тільки тривало позбутися від небажаного волосся, але й стоншити його. Саме це найчастіше приваблює чоловічу частину аудиторії.

Яка тривалість ефекту лазерної епіляції?

Чоловікам, зазвичай, потрібно пройти більше сеансів, ніж жінкам, для досягнення бажаного результату. В середньому курс лазерної епіляції складається з 8-12 сеансів, але ця кількість може варіюватися залежно від потужності лазера та індивідуальних особливостей.

Варто пам’ятати, що курс процедур не позбавить від волосся назавжди. Для підтримки отриманого ефекту рекомендується проходити 1-2 сеанси на рік. Це допоможе забезпечити тривалу гладкість шкіри та підтримувати бажаний стан волосся.

Які умови підготовки?

Є кілька обов'язкових рекомендацій, які потрібно дотримуватися перед початком курсу лазерної епіляції:

 1. За два тижні до процедури потрібно уникати засмаги.
 2. За добу до процедури ретельно поголіть волосся на оброблюваній ділянці.
 3. Уникайте використання будь-яких засобів видалення волосся, крім бритви. Не проводьте шугарінг або воскову епіляцію.
 4. Перед процедурою утримуйтесь від обробки шкіри спиртовими засобами.

Дотримання цих рекомендацій є дуже важливим, оскільки будь-яке порушення може сповільнити процес епіляції або повністю призупинити його.

Чи можна провести сеанс лазерної епіляції після засмаги?

Ні, якщо клієнт був на відпочинку, засмагав або тривалий час перебував під ультрафіолетовими променями, не рекомендується проводити сеанс лазерної епіляції. Вплив сонячних променів збільшує кількість меланіну в клітинах шкіри, а лазерна епіляція напряму впливає саме на меланін.

Якщо шкіра має підвищений рівень "свіжого" меланіну, це може збільшити ризик опіків і пігментації під час проведення процедури. Те саме стосується і післяпроцедурного періоду.

Коли клієнту точно потрібна епіляція?

Лазерна епіляція є добровільною процедурою, але є кілька моментів, коли вона особливо корисна для чоловіків:

 • Для спортсменів у бодібілдингу, велоспорту або плаванні важливо мати гладку шкіру, щоб підкреслити м'язи та покращити гідродинаміку.
 • Якщо на деяких ділянках тіла, таких як спина, руки, шия або сідниці, присутня велика кількість волосся.
 • При проблемі врослого волосся, коли волосся починає рости всередину шкіри, спричиняючи дискомфорт та запалення.
 • Якщо після гоління часто виникають роздратування шкіри.
 • У разі підвищеної пітливості, коли лазерна епіляція може зменшити кількість волосся та покращити контроль над пітливістю.
 • При порушеному метаболізмі, який може призводити до зміни аромату тіла.
 • У випадку дуже швидкого росту волосся, коли необхідно голитися кожні два дні.

Однак, перед початком курсу лазерної епіляції важливо проконсультуватися з косметологом. Він зможе оцінити вашу конкретну ситуацію та зробити відповідні рекомендації, оскільки можуть існувати внутрішні проблеми, які потребують уваги.

Чи підходить процедура білявим чоловікам?

До недавнього часу, лазерна епіляція підходила тільки для темного волосся, адже в ньому більше меланіну. Але діодні лазери останнього покоління, такі як Adonyss DioPulse або Zemits Quidion, в корені змінили ситуацію, адже здатні взаємодіяти з будь-яким з 6 фототипів шкіри.

Який післяпроцедурний догляд?

Після сеансу необхідно дотримуватися простих рекомендацій щодо догляду за шкірою. Протягом перших трьох днів рекомендується зволожувати шкіру за допомогою загоювальних засобів і уникати використання жирних кремів або мазей, які містять ретинол.

Також протягом тижня необхідно уникати фізичних навантажень, плавання в басейні та відвідування сауни. Це допоможе запобігти поширенню бактерій через підвищену пітливість шкіри. Захист шкіри також має важливе значення. Рекомендується використовувати крем або емульсію з мінімальним фактором захисту SPF 20, щоб захистити шкіру від негативного впливу сонячних променів.

Чи болюча це процедура?

У чоловіків волосся зазвичай товстіше, ніж у жінок, що дозволяє променю лазера краще проникати. Це означає, що обробка зони може відбуватись швидше, а процедура може бути менш неприємною. Рівень болю може також залежати від чутливості шкіри.

Сучасні виробники лазерних систем часто включають потужні системи охолодження. Наприклад, 5ти рівнева система охолодження Zemits Quidion допомагає зменшити неприємні відчуття і запобігає перегріванню, що сприяє комфортнішій процедурі й продовжує тривалість роботи системи.

Ця стаття — найповніша інструкція з лазерної епіляції, як для клієнтів-чоловіків, так і для косметологів.


9 головних питань, на яких потрібно дати відповіді клієнтам-чоловікам — вже тут!

Ну а вас ми запрошуємо на безкоштовний тест-драйв, щоб підібрати лазерне обладнання для вашого салону чи кабінету краси ❤️

Цікаве для власників косметологічного бізнесу Про технології