Виграйте апарат на суму до 100 000 грн!

Таке буває тільки раз на рік, коли ми святкуємо День Народження Zemits.Ми щиро вдячні кожному клієнту за довіру до нашої компанії. І ми щиро хочемо подякувати вам за це подарункам! Тому в липні весь місяць, купуючи професійні апарати (не портативні девайси), кожен клієнт отримує подарунок на суму від 1 000 грн до 20 000 грн. Завантажуйте Акційний СпецПрайс тут

А найголовніша подія місяця — РОЗІГРАШ!

Отже, в розіграші може взяти участь кожен клієнт Zemits, який придбав у нас професійний апарат або портативний девайс. Неважливо коли, ви клієнт Zemits? Тоді у вас є шанс виграти:

1 місце — апарат на суму* до 100 000 грн.Який апарат? Обирайте самі!*сума — мається на увазі повна вартість апарату.
2 місце — 4 портативних девайси на ваш вибір.
3 місце — професійна косметика Zemits на суму 5000 грн.

Хутчіш виконуйте прості умови:

Щоб взяти участь у розіграші, потрібно:

  1. Опублікувати пост або рілс в Instagram, де фото або відео з вашим апаратом Zemits. Це може бути фото або відео де ви і апарат, або клієнт і апарат, або просто видно апарат. Обов'язково пост або рілс, щоб ваш допис зберігся в стрічці, НЕ сторіс, тому, що сторіс зникає через 24 години, а в розіграші приймають участь опубліковані пости. Ваш аккаунт на період розіграшу має бути відкритий, щоб ми могли побачити ваш пост.
  2. В описі до посту привітайте нас з Днем Народження, нам буде дуже приємно.Що можна написати? Наприклад:«Вітаю Zemits з 14 Днем Народження! Мій помічник краси зі мною вже __ років. Творимо красу разом 💙»«Zemits святкує 14й День Народження! 14 років інновацій в світі краси. А ось мій помічник в апаратній косметології, ми разом даємо клієнтам максимум результатів».
  3. Найголовніші умови — 1) відмітити нас @zemits.ukraine, щоб ми побачили ваш пост 2) поставити хештег #zemits14 - обов'язкова умова, тому, що за хештегом ми будемо збирати всіх учасників. 3) написати нам в дірект повідомлення в Instagram @zemits.ukraine і отримати номерок для участі в розіграші.
Якщо у вас ще немає апарату Zemits, але ви хочете взяти участь в розіграші, то у нас чудова новина. Нові клієнти також можуть стати учасниками. Якщо ви купуєте апарат в липні, вам також необхідно розмістити пост або рілс, виконавши всі умови вище. До речі, в липні діють надзвичайно вигідні умови покупки… Неймовірні ЗНИЖКИ і ПОДАРУНКИ, завантажуйте СпецПрайс
zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies
Продолжив просмотр страниц сайта или закрыв это сообщение, Вы соглашаетесь с использованием файлов cookies