• /
  • /

Міфи та факти про бізнес лазерної епіляції

Лазерна епіляція — перспективний напрямок розвитку бізнесу, який оповитий безліччю міфів та упереджень. Але чи є в них частина правди? Сьогодні ми з вами дізнаємось.

Отже ТОП 5 міфів, які найбільше розповсюджені про лазерний бізнес, ну і, звісно, факти, що підтверджують або спростовують їх.

Тож почнемо!
Поспішайте
Забронюйте апарат до підвищення ціни
%

Міф Перший: Лазерна епіляція — це швидкоплинний тренд

Інноваційний розвиток косметологічної індустрії не спинити, тому щороку з’являються нові технології та методики. Щось залишається, а щось зникає, не протримавшись і сезону.
Лазерна косметологія — молода галузь, але вона має дуже великі перспективи розвитку.
Лише у 1996 році були створені перші лазерні апарати, що працювали на основі принципу селективного фототермолізу. А зараз, згідно з дослідженням, проведеним компанією Reportlinker, ринок лазерної епіляції в США досягне загального об’єму понад 2 мільярдів доларів США до 2026 року.
І це ще не все! За даними аналітичної компанії Grand View Research, Європейський ринок лазерної епіляції досягне загального об’єму понад 1,5 мільярда доларів США до 2027 року.

Факт: лазерна косметологія з нами надовго і ця галузь з кожним роком продовжує розвиватись і набирати оберти.

Міф Другий: Почати лазерний бізнес — дорого

Так, дійсно, косметологічні лазери коштують більше, ніж звичайне косметологічне обладнання для роботи з обличчям та тілом. Але тут є декілька нюансів. По-перше, можна обрати вигідний план розстрочки і придбати апарат не збираючи повну суму. А працюючи, ви можете паралельно збирати кошти на наступний платіж.

Розглянемо прибутковість та окупність на прикладі Zemits Quidion.

При 6 клієнтах на день, 20 робочих днів на місяць, потенційний дохід з лазером на рік складе від 1 392 000 грн.

А це означає, що лазер для вашого бізнесу окупиться менш ніж за рік і весь наступний час роботи, а це 4-5 років ви вийдете в чистий прибуток.

Факт: Обирайте вигідні пропозиції від перевірених брендів, запропонують оптимальний варіант для початку бізнесу.

Міф Третій: В лазерної косметології мало клієнтів

Як ми бачимо з попередніх пунктів, лазерна індустрія має великий об’єм, а отже і має багато клієнтів. Також особливістю останніх років став ріст відсотку чоловічої аудиторії в лазерних салонах та кабінетах краси. І цей показник з кожним роком росте.
Але, якщо ви хочете відкрити свою справу, перш за все маєте ретельно вивчити не тільки конкурентів, але й актуальність послуги до місця розташування салону.
Чи є потенційні клієнти та конкуренти в межах декількох кілометрів? Яка в них цінова політика та особливості послуг? Чим ви можете виділитись та привабити нових клієнтів?
Всі ці питання треба розглянути на етапі планування.

Факт: лазерна епіляція входить в ТОП 5 найпопулярніших косметологічних апаратних процедур та має значну аудиторію як серед жінок, так і серед чоловіків.

Міф Четвертий: Лазерна епіляція сезонна процедура і влітку бізнес буде збитковим

Кількість сеансів в курсі, звісно, питання індивідуальне, але декілька сеансів все одно припадають на літній сезон. І це нормально, адже лазерна епіляція всесезонна процедура. Але влітку клієнти отримують розширені рекомендації до та після, оскільки посилюється активність ультрафіолету.

Факт: влітку ваш майбутній бізнес ні в якому разі не буде простоювати, кількість клієнтів залишається сталою

Міф П’ятий: Лазерна епіляція часто травматична і клієнти не повертаються

Травматичною ця процедура може бути в таких випадках:
🌟 Низька якість, відсутність сертифікації, що підтверджує безпеку обладнання.
🌟 Невірно налаштовані параметри процедури естетистом.
В першому випадку, власники бізнесу прагнуть зекономити та обирають обладнання низької якості, що може травмувати як самого естетиста, так і клієнта. А в другому випадку має місце невміння майстра працювати з апаратом, недостатні знання.

В Zemits, наприклад, лазерне обладнання має сертифікацію безпеки FDA, європейську сертифікацію СЄ та українську СЕС. Також до кожної професійної моделі навчання йде в подарунок, що дає змогу почати працювати відразу після придбання.

Факт: Обирайте якісне, перевірене вами обладнання з відповідною сертифікацією та обирайте бренди для співпраці, що потурбуються про навчання.

Лазерна косметологія — перспективний бізнес, що може приносити дійсно великий прибуток!

Удосконалюйте вашу справу вигідно, адже зараз в нас діє супер-акція: Розстрочка + Знижка. Заповнюйте форму, щоб отримати Спец-Прайс та індивідуальну консультацію

Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся на

обробку персональних даних

Підписуйтесь на наші соцмережі -

там ви знайдете інформацію про новинки та актуальні акції від Zemits

ТОП апарати Zemits:

Наші останні новини:
Завжди на крок попереду: безпечний і дієвий SMAS-ліфтинг від Zemits
На крок попереду конкурентів? Чому б і ні, ми завжди радіємо, коли наші клієнти підкорюють нові вершини.
ТОП anti-age процедура: що вам потрібно знати про контрастне омолодження?
Що таке контрастне омолодження? Це унікальна кріо-термальна методика, комплексне поєднання глибокого прогріву радіочастотною енергією та кріо-охолодження.
Як підвищити середній чек пресотерапії?
Пресотерапія — дійсно базова процедура і її можна зустріти дійсно в будь-якому салоні. Вона ефективна, завжди має попит та комфортна у використанні як для естетиста, так і для клієнтів.
zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies