Блог укр

Підіймаємось на новий рівень: пресотерапія версії 2.0


Пресотерапія - це один з фундаментальних стовпів в косметології, технологія, якої майже 200 років! Майже 200 років її застосовують для вирішення як фізіологічний, так і естетичних проблем.

Лімфодренажна методика, яка давно на практиці довела свою ефективність, вона входить в список топових процедур для схуднення й підтяжки шкіри. Саме її вважають твердої "базою", з якої потрібно починати свій бізнес.

Саме про неї ми поговоримо. Як вона розвивалася? Які нові апарати пропонуємо нам б'юті-ринок? Чому вона настільки результативна? Показання та результати? Сучасні аспекти застосування? Про все це сьогодні в нашій статті.


Трохи історії

Сам метод пресотерапії з'явився в тридцятих роках 19 століття. Саме тоді вчені почали вивчати зв'язок спрямованих масажних рухів та лімфообігом. Доктор В.А.Штанге також відкрив важливість не тільки техніки масажних рухів від периферії до центру, а й напрямку до лімфатичних вузлів. Це був метод, який перевернув медичну сферу. Його почали активно застосовувати в профілактиці набряків та в програмах терапії зайвої ваги.

У 1912 році, у Франції, був створений перший апарат. З того часу пройшло понад 100 років. Методика удосконалювалася, розвивалася, апарати ставали потужнішими, результативнішими. На 2021 рік ми можемо з упевненістю сказати, що пресотерапія не втрачає своєї актуальності та як і раніше залишається одним з тих стовпів, на яких "тримається" косметологія.

Основні переваги апаратної технології

Чому ж вона залишається однією з найбільш популярних б'юті-процедур? Зараз розглянемо найголовніші переваги.

Практично повна відсутність протипоказань. На відміну від інших косметологічних методик, пресотерапія дозволяється майже всім. Навіть клієнти з початковими стадіями варикозу проходять курс цієї процедури для профілактики. Головний та дуже суворий виняток - онкологія. Активний масаж стимулює збільшення кількості поганих клітин в організмі внаслідок прискорення кровообігу і лімфообігу.

Універсальність дії. Ця методика за допомогою лімфодренажних маніпуляцій позитивно впливає на весь організм. Імітуючи природні м'язові скорочення, апарат прискорює кровообіг й запобігає застоям в лімфі. Простими словами, цей ритмічний масаж допомагає відновити внутрішні процеси організму. Він діє як зовні, так і внутрішньо. Він допомагає боротися з:
  • Целюлітом навіть на пізніх стадіях.
  • Зайвої водою й токсинами в організмі.
  • Вагою в тілі.
  • Поганим рельєфом шкіри.
  • Жировими відкладеннями й зайвою вагою.

Легкість керування апаратом. Сучасні апарати пресотерапії настільки прості в управлінні, що частково зайняли нішу домашнього догляду. Всього лише декілька натискань - й процес запущений. Вам потрібно вибрати рівень здавлювання та час сеансу. Також в деяких апаратах ви можете обрати сегментоване стиснення.

Ефективність. Доведена сотнями тисяч клієнтів методика, яка за курс процедур значно покращує загальне самопочуття, вона показана як спортсменам, так і в період реабілітації після хірургічних маніпуляцій. Руйнує застої в лімфі, зменшує зовнішній прояв целюліту. Одна процедура пресотерапії за ефективністю можна порівняти з 5-тьма сеансами ручного масажу!


Сучасні реалії: пресотерапія в салоні або вдома?

Довгий час пресотерапія залишалася виключно салонною процедурою. Апарати були ефективними, але громіздкими та складними в управлінні. Але на сьогодні ситуація повернулася абсолютно у зворотну сторону. Тривалий локдаун простимулював зміну косметологічних векторів, де потрапити до косметолога не так просто, як раніше.

Саме тому апарат пресотерапії оселився в багатьох вдома. Він не вимагає особливих навичок, окремого приміщення та суворого дотримання курсу процедур. До того ж багато виробників пропонують при покупці навчання роботи з апаратом. Наприклад, ми в компанії Zemits надаємо безкоштовне навчання під керівництвом професійного косметолога. Клієнти дізнаються всі нюанси та особливості процедурних режимів безпосередньо від практика й отримують іменний сертифікат.

До того ж ми надаємо додаткові відео матеріали, які допоможуть в дистанційно пригадати якийсь елемент процесу. Ну а наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-яке питання й проконсультують.

Купуючи апарат як для особистого, так і для професійного використання, ви можете бути впевнені в якості обладнання. Адже кожен апарат має комплекс сертифікатів, який підтверджує безпеку кожної деталі.


Наша версія пресотерапії 2.0

Ми постійно розширюємо свій асортимент, удосконалюючи та розвиваючи кожен апарат. Zemits Sisley 2.0 і Zemits Demeter 2.0 - це нове покоління обладнання для пресотерапії, яке робить лімфодренаж ще ефективніше, простіше та безпечніше:
  • Оновлена ​​система охолодження, яка у 2 рази швидше охолоджує апарат після сеансу процедури. Вона зберігає систему від перегріву та швидкого зносу. У 5 разів більше процедур!
  • Розширений функціонал. Проводьте процедуру ще комфортніше, підключайте сегментоване функціонування, обирайте інтенсивність. Sisley 2.0. тепер має 4 режими тиску - від 120 до 240 мм рт.ст. Легкий в управлінні інтерфейс ідеально підходить для управління як вдома, так і в косметологічному кабінеті.
  • Оновлений сегментований костюм. Новий стильний колір, який ще легше впишеться в ваш інтер'єр.


У Zemits ми прагнемо до постійно розвитку. Тільки так можна досягнути справжнього успіху! І наші клієнти це чудово розуміють. Разом ми розвиваємо світовий косметологічний ринок та прагнемо здоров'я та краси у всьому світі!
Zemitrs 3