Блог укр

Нова сторінка апаратної косметології — рідинна дермабразія

Zemits / Блог 

Чи прагнете ви успіху? Адже сучасні інновації не стоять на місці, пропонуючи косметологічному ринку все більш досконалі технології. Про одну з них ми сьогодні й поговоримо. Адже справжній профі завжди бажає розвитку.

Щоб розвиток був органічним, естетист не тільки покращує свої навички, а й розширює свій прейскурант і купує нове обладнання. Внаслідок цього до нього приходять нові клієнти, база поповнюється, збільшується відвідуваність і середній чек. Як не крути, одна вигода.

Але що можна запропонувати сучасному клієнту? Адже він досить розбещений і вимагає тільки найкращого. На попит є і пропозиція, інновації не стоять на місці. Сьогодні ми поговоримо про нову технологію рідинної дермабразії (fluid dermabrasion). Це нове слово в апаратних методиках очищення і ми розглянемо, чим вона відрізняється від свого найближчого "родича" — гідропілінгу. Почнемо.


Рідинна дермабразія: принцип роботи

Щоб було наочніше, розглянемо спочатку стандартний протокол процедури. В "класиці" апаратів для гідропілінгу вбудовані декілька колб, через які циркулює рідина: з однієї вона подається на шкіру, в іншу вона повертається разом із забрудненнями та відмерлими клітинами. На жаль, в цілях економії деякі косметологи розводять або замінюють активні сироватки на водний розчин. В останньому випадку ефект хімічного пілінгу в рази зменшується.

Ще один момент: в процесі стандартного аквапілінгу, сироватка контактує зі шкірою всього кілька секунд. Поступаючи на поверхню, вона відразу ж затягується вакуумом і не встигає контактувати зі шкірою на повну потужність.

У протоколі процедури рідинної дермабразії з Zemits DermeLuxx ми вирішили змінити відразу кілька речей:

Тепер сироватка заливається не в колбу, а наноситься безпосередньо на шкіру обличчя. Це виключає використання неякісних косметичних продуктів, які містять спирт, адже ефект клієнту буде видно відразу після процедури. Пересушена шкіра — найперша ознака використання сироватки поганої якості. Тому косметолог робить вибір на користь skin-friendly сироваток, таких як HydroClear та SalicPure, які працюють зі шкірою, не пересушуючи її. Вони відрізняються по консистенції й під час такого процесу відразу буде видно, що продукт розбавлений.

Також, варто виділити тривалість контакту сироватки під час процедури. На відміну від стандартного протоколу, де сироватка контактує зі шкірою всього кілька секунд, ми робимо вибір на користь тривалого підготовчого процесу. Це означає, що косметолог наносить сироватку до апаратної процедури, щоб всі активні інгредієнти могли як слід взаємодіяти з усіма шарами шкіри й проникнути вглиб.

Економія сироватки. Не головна, але приємна особливість для косметолога. Для процедури необхідно тільки 5 мл сироватки, майстер наносить її пензликом на обличчя.

Ось три особливості протоколу процедури, які вже вигідно відрізняють її від стандартного гідропілінгу. А побачити на практиці процедуру рідинної дермабразії ви можете на цьому відео.


Рідинна дермабразія: унікальні насадки

Але на цьому відмінності не закінчуються. Zemits DermeLuxx обладнаний унікальним комплектом насадок. Тут знову ж порівняємо їх з класичним набором гідродермабразії. Це зазвичай рифлені, пластикові насадки, які м'яко впливають, або ж насадки з алмазним напиленням. І той і інший варіант не забезпечує дійсно глибокого очищення.

У Zemits DermeLuxx ж в комплектацію входять:

Насадки подвійного алмазного напилення. Це унікальна насадка, у якій ми зменшили діаметр впливу вакууму в 5 разів. Завдяки цьому, насадка впливає делікатно, дозволяючи проводити процедуру в чутливих областях: крила носа, зони куперозу, судинної сітки, Т-зона. Але шляхом зменшення вакуумного впливу, ми збільшили кількість алмазного абразиву. Так косметолог ефективно знімає ороговілий шар і при цьому глибоко не травмує шкіру. До того ж, внаслідок попереднього нанесення сироватки, зчеплення насадки зі шкірою посилюється — а значить посилюється й ефективність процесу. Косметологу доступні насадки різного рівня абразивності: 100, 150 і 200. Найбільш інтенсивної є 100, з її допомогою можна проводити процедуру по тілу, не тільки по обличчю. 150 — середньої інтенсивності та 200 — найделікатніша, має меншу область вакууму.


Пластикові насадки. Ідеально для клієнтів з чутливою шкірою, для якої абразивна насадка буде дуже інтенсивною. Рифлена насадка виконує ексфоліативну функцію, прибирає забруднення та ороговілі клітини. У комплекті йдуть 2 насадки різного діаметра вакууму.

Гладка насадка. Використовується для фінального етапу процедури, екстракції, коли треба глибоко очистити розпушені пори. Внаслідок тривалого контакту сироватки зі шкірою, ми підсилюємо фінальний результат процедури. Вакуум максимально очищає пори.


Рідинна дермабразія: висновки

Ось такими особливостями відрізняється технологія рідинної дермабразії. Ми не дарма назвали її новим словом в апаратних методиках, адже процедура допомагає настільки ефективно й одночасно делікатно очистити шкіру, що вже стала хітом 2021 року в США. Розширена комплектація, вдосконалений протокол, підвищена ефективність — ось що таке рідинна дермабразія.


Вдосконалюйте свій бізнес разом з Zemits!


Zemis 2