• /
  • /

Травень лазерної епіляції: які апарати оновлять ваш бізнес?

Значну частину нашого травневого Спец-Прайсу займає саме лазерне обладнання. Саме воно здатне підняти бізнес на вищий рівень та започаткувати новий напрямок вашого бізнесу.

До того ж новий сезон на носі, а залучати нових клієнтів треба! Тому сьогодні ми підібрали моделі лазерної косметології, які мають подвійну вигоду: вони не тільки йдуть з приємною знижкою, але й відкриють нову сторінку для вашої б’юті-справи. Почнемо!

ТОПові моделі для лазерної епіляції

Не дарма обладнання для цієї косметологічної послуги йде в першу чергу. Адже лазерна епіляція входить в п’ятірку найпопулярніших б’юті-процедур у всьому світі й точно приносить високі прибутки.

Почнемо з повнорозмірних моделей, наша зірка — Zemits Quidion. Це діодний лазер нового покоління й ми можемо це сказати без перебільшень. Не тільки ефективний, але й інноваційний, сучасні розробки в ньому органічно поєднані з класикою В роботі він використовує світловий промінь довжиною 808нм, який визнаний міжнародним стандартом ефективності та водночас безпеки.

Перше, про що варто згадати, це про потужну операційну систему. Тепер вся інформація про кожного відвідувача зберігається всередині лазеру. Потужний софт не тільки оновлюється самостійно, система фіксує всі параметри, з якими косметолог працював індивідуально з клієнтом. Процедура налаштування займає лише кілька секунд, що дуже зручно.
Динамічний контроль розподілу енергії імпульсів (Quick Dynamic Control™ — QDC) — це запатентована технологія, націлена на поліпшення роботи діодного лазера для максимально ефективного розподілу енергії. Це дозволяє працювати системі ще ефективніше та зменшити кількість сеансів у курсі процедур.

Також варто звернути увагу на маніпулу апарату. Вона обладнана сенсорним екраном, де зображаються параметри процедури та пусковим перемикачем, який запускає та призупиняє процедуру. Це модуль швидкого керування процедурою та оперативної зміни налаштувань.

Ви зустрічали діодний лазер, який не тільки видаляє зайве волосся, але й омолоджує шкіру? Якщо ні, то ось він, Zemits Quidion. Це беззаперечна вигода для тих, хто хоче розширити свій прейскурант не лише шляхом видалення небажаного волосся.
Також хочемо вас познайомити з ще одним повнорозмірним діодним лазером - Adonyss DioPulse. Це зірка нашого апаратного обладнання, потужний та стильний діодний лазер, який має:

⭐️ Ресурс випромінювача — 30 мільйонів! Це більше, ніж в будь-якого конкурентного апарату на ринку. Понад 5 років цей помічник буде обслуговувати ваших клієнтів.До того ж за одну секунду, апарат генерує 10 імпульсів в секунду.

⭐️ Універсальність. Цей лазер може працювати з будь-яким типом шкіри, опрацьовуючи навіть сиве та дуже світле волосся.

⭐️ User-frienly інтерфейс. Ви можете обрати будь-яку функцію або налаштувати будь-які параметри, просто рухаючись інтерфейсом кольорового сенсорному екрану.

⭐️ Безболісність та комфорт процедури. Сучасна охолоджувальна система Sapphire не лише мінімізує всі неприємні відчуття від процедури, але й покращує довговічність апарату.

⭐️ Ергономічність. Легка маніпула, яка забезпечує максимальний контроль та чіткість процедури.

Портативні, але потужні

Також не варто забувати про портативні діодні лазери, оскільки, не дивлячись на їх мобільність, вони мало чим поступаються повнорозмірним моделям. Почнемо з Zemits Gamalaze та його переваг:
  • Компактні розміри. Цей портативний лазер підійде навіть для кабінету/салону невеликої площі. Його легко транспортувати, навіть на великі відстані.
  • Розширена комплектація. У комплект входить три 3D-SMART насадки різного розміру. Кожна насадка оснащена системою охолодження 360 °. Це комфортне опрацювання всіх зон для епіляції, навіть найменших (таких, як верхня губа і т.д.).
  • Потужність. Попри свій розмір, ця модель потужна, потужність випромінювача — 800Вт.
  • Тривалість роботи. Гарантійний ресурс робочої маніпули складає 20 мільйонів імпульсів. Це декілька років результативної роботи для ваших клієнтів.
  • Налаштування параметрів. Ексклюзивний набір калібрування параметрів для високої точності вимірювання енергії та підвищення ефективності процедури. Всі налаштування косметолог здійснює за допомогою 10-дюймового кольорового LCD-екрана.
Наступним у нас йде Adonyss DioLite. Він ідеально підходить для початку знайомства з лазерною косметологією. Чому саме він?
1️⃣ По-перше, не дивлячись на його невеликі розміри, це достатньо потужний, продуктивний лазер. Ресурс його випромінювача становить до 20 мільйонів спалахів, цього достатньо для якісного тестування ніші та декількох років роботи.
2️⃣ По-друге, він здатен працювати з будь-яким типом шкіри по Фіцпатріку. Ефективно обробляє навіть сиве та дуже світле волосся. Тому ваша цільова аудиторія - всі клієнти.
3️⃣ По-третє, функціональність. Кольоровий інтерфейс дозволяє індивідуально налаштовувати параметри процедури, сучасна система охолодження забезпечує комфорт процесу, а ергономічна маніпула пропрацьовує максимально зону обробки.
4️⃣ По-четверте, це розміри. Параметри цього лазеру настільки малі, що вам непотрібно звільняти багато місця для його установки.Його теж легко взяти з собою в дорогу.

Ну і не потрібно забувати, що до кожного нашого апарату ви отримуєте маркетингові матеріали, які допоможуть швидко, а головне якісно адаптувати нові процедури у ваш прейскурант. Безкоштовне навчання, відеоматеріали, фотографії та тексти для постів та сторіс, план з залучення клієнтів.

Також до кожного замовлення ви отримуєте безкоштовно наш авторський курс Косметолог PRO, це онлайн-курс, який допоможе знайти нових клієнтів та зміцнити ваш бізнес.


Заповнюйте форму, щоб дізнатись про всі акційні позиції від Zemits та отримати консультацію експерта!

Заповнюючи форму, ви погоджуєтеся на

обробку персональних даних

Підписуйтесь на наші соцмережі -

там ви знайдете інформацію про новинки та актуальні акції від Zemits

Наші останні новини:
(Безкоштовно для всіх операторів)
Ми в соцмережах:
Графік роботи:
пн-пт с 9:00 до 18:00
Субота - онлайн з 10:00 до 17:00
Неділя - вихідний

Для вашого комфорту відвідини шоуруму відбуваються тільки за попереднім записом.
Відвідайте наш Шоурум:
м. Київ, вул. Борщагівська 145 (офіс 101) с. м. Шулявська
Для вашого комфорту відвідини шоуруму відбуваються тільки за попереднім записом.
zemits.com
zemits.co.uk
zemits.pl
zemits.lt
zemits.eu
zemits.es
zemits.it
zemits.de
zemits.biz.tr
Zemits
advance-esthetic.us
newfacebeauty.pl
venko.com.ua
spashop.com.ua
Marketplace
adonyss.com
adonyss.com.ua
hydroluxx.com.ua
Our partners
© 2022 Zemits.
Всі права захищені.
Ми приймаємо оплати Master Card,
Visa, LiqPay та інші.
Продовживши перегляд сторінок сайту або закривши це повідомлення, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies